Vyberte stranu

EIM prináša pokrokové riešenia inak

EIM prináša pokrokové riešenia inak

Získajte riešenie pre vašu transformačnú výzvu v strednej a východnej Európe alebo na celom svete

My sme vynašli Executive Interim Management

rokov skúseností

medzinárodných lokalít

úspešných projektov

medzinárodných manažérov

rokov skúseností

medzinárodných pobočiek

krajín

úspešných projektov

medzinárodných manažérov

– NOVINKY ZO SVETA EIM –

– NOVINKY ZO SVETA EIM –

Stredne veľká spoločnosť poskytujúca finančné služby (vo vlastníctve súkromného private equity fondu): Interim Chief Data Officer na zlepšenie architektúry a využívania obchodných údajov.

11.10.2019

Veľká nadnárodná technologická skupina (IBEX-35): Expert na obstarávanie a uzatváranie partnerských zmlúv so strategickými dodávateľmi.

12.10.2019

Maloobchodný reťazec s viac ako 200 pobočkami (vo vlastníctve private equity fondu): interim člen predstavenstva a stály generálny riaditeľ s cieľom zlepšiť EBITDA pred predajom.

13.10.2019

Popredný, nadnárodný Tier1 dodávateľ do automobilového priemyslu: Interim riaditeľ závodu, ktorý viedol fabriku v prechodnom období kým nastúpil nový, permanentný riaditeľ závodu, pričom ešte znížil náklady a posilnil tím v kríze.

14.10.2019

Poskytovateľ tradičných sanitárnych zariadení: Permanentný riaditeľ produktového manažmentu (po predchádzajúcej pozícii interim manažéra) pomohol spoločnosti prejsť od bežného predaja výrobkov predaju holistických riešení.

15.10.2019

Globálna technologická skupina špecializujúca sa na výrobu aditív: Interim Chief Operating Officer, ktorý prevzal prevádzku s cieľom zlepšiť ekonomickú výkonnosť tak, že odstráni prekážky na implementáciu inovácií.

16.10.2019

Medzinárodný výrobca potravín: integrácia EIM PMO na úrovni výkonného výboru na implementáciu významného zlúčenia po akvizícii v kontexte LBO.

11.10.2019 – France

Európska priemyselná B2B spoločnosť: EIM Business Intelligence Manager na štruktúrovanie, školenie a modernizáciu tímov v náročnom projekte zameranom na vstup na nové trhy.

12.10.2019 – France

Maloobchodná rodinná spoločnosť: EIM CEO na zlepšenie výkonnosti dcérskej spoločnosti v zahraničí pred jej predajom.

13.10.2019 – France

Generálny riaditeľ významného priemyselného podniku, ktorý zakúpil private equity fond na tretí LBO, poveril úlohami EIM CFO.

14.10.2019 – France

EIM manažér ľudských zdrojov s odbornými znalosťami v oblasti sociálnych vzťahov prijatý s cieľom pomôcť spoločnosti pred významnými odborovými voľbami.

15.10.2019 – France

EIM Chief Information Officer prijatý na prípravu a manažment novej IT spoločnosti.

16.10.2019 – France

Manažérsky tím vymenovaný spoločnosťou EIM UK sa chopil premeny v podnikaní globálneho hráča s 2500 zamestnancami poskytujúceho zákaznícke služby vo Veľkej Británii, aby dosiahol významný rast.

01.01.2016 – UK

Popredný európsky private equity fond úspešne získal biznis v oblasti obnoviteľných zdrojov energie po tom, ako prijal EIM interim CFO prostredníctvom EIM UK.

01.08.2019 – UK

Medzinárodný poskytovateľ služieb starostlivosti o deti s viac ako 30 000 zamestnancami vo Veľkej Británii prijal EIM Business manažéra s cieľom rozšíriť podnikanie.

01.01.2019 – UK

Súkromné podniky v stavebníctve prijali interim CEO prostredníctvom EIM UK na manažment strategických zmien.

01.06.2019 – UK

Poskytujeme seniorných interim manažérov z našej pestovanej znalostnej kommunity

Spravíme maximum keď naši klienti potrebujú rýchle riešeniatransformáciu alebo jedinečné výsledky, kdekoľvek vo svete

Počas celého projektu aktívne spolupracujeme s našimi klientmi a interim manažérmi, aby sme odomkli výkonnostný potenciál

Poskytujeme senior interim manažérov z našej pestovanej znalostnej komunity

Poskytujeme maximum, keď naši klienti potrebujú rýchle riešeniatransformáciu alebo jedinečné výsledky, kdekoľvek vo svete

Počas celého projektu aktívne spolupracujeme s našimi klientmi a interim manažérmi, aby sme maximalizovali výkonnostný potenciál

EXECUTIVE INTERIM MANAGEMENT

ACCELERATED EXECUTIVE SEARCH

KRÍZOVÝ MANAŽMENT

ZVÝŠENIE VÝKONNOSTI

INTERNACIONALIZÁCIA

RIEŠENIA PRE PRIVATE EQUITY

Nájdete nás všade vo svete

AMSTERDAM – BARCELONA – PEKING – BRATISLAVA – BRUSEL – HONG KONG – ISTANBUL – LONDÝN – LOS ANGELES – MADRID – MELBOURNE – MILÁNO – MUMBAI – MNÍCHOV – NEW YORK – PARÍŽ – SÃO PAULO – ŠANGHAJ – ŠTOKHOLM – SYDNEY – ZÜRICH

 © EIM Executive Interim Management CEE s.r.o. | Pasienkova 2H | 821 06 Bratislava | Ochrana osobných údajov